piątek, 5 września 2014

Bookstagram - sierpień 2014

Hej!

Nadszedł nowy miesiąc, więc postanowiłam, że zrobię małe instagramowe, a raczej bookstagramowe, podsumowanie sierpnia. W tamtym miesiącu wpadłam w szał robienia zdjęć, ale tylko niektórym z nich udało się trafić na mój instagram. Ok, więc przejdźmy już do zdjęć :)


Na początek sierpnia skończyłam Wróżbiarzy Libby Bray. Później wrzuciłam na swój kanał Classmate Book TAG, który został stworzony przez Marthę Oakiss. Następnie zabrałam się za kolejną książkę z wyzwania Z półki i w końcu przełamałam się i przeczytałam mangę.


Po tym jak zdenerwowała mnie Blond gejsza, musiałam sięgnąć po inną książkę i padło na Wyznania zakupoholiczki. W sierpniu wybrałam się na shopping z koleżanką i nie omieszkałam zajrzeć do niemieckiej księgarni. I jeszcze musiałam sprawdzić plakat Błękitu szafiru. Oczywiście rozpoczęłam również przygotowania do ReadWeeku.


Tak bardzo spodobała mi się okładka książki autorstwa Kerstin Gier, że aż musiałam sięgnąć po ebooka. No i nadeszła trzecia edycja ReadWeek.


Wciągu ReadWeek zauważyłam, że stuknęło mi ponad 100 subskrypcji, za co jestem niesamowicie wdzięczna. I zapoznałam się też z panem Zielonym :)


To właśnie na instagramie zapowiedziałam bloga i oficjalnie go otworzyłam. Poinformowałam Was też o opublikowaniu na kanale podsumowania z ReadWeek. W sierpniu natrafiłam na super oferty językowe, więc nabyłam książkę do nauki kanji i koreańskiego.


Po ReadWeek zabrałam się za Studium w szkarłacie. I zostałam dwukrotnie otagowana do #booksaroundtherainbow, a moimi kolorami był niebieski i fioletowy. Nareszcie udało mi się też nagrać recenzję książki. Nie mogłam się powstrzymać, aby kupić pierwszy tom książki do nauki kanji. I na koniec zaczęłam Znak czterech, czyli znowu Sherlock.


2 komentarze:

  1. Też miałam kiedyś robić takie podsumowania z instagrama, ale w końcu stwierdziłam, że po prostu do recenzji danej książki dodaję zdjęcia danej książki :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Super! ja tak z calej zabawy instem najbardziej lubie wstawiac ksiazki xD

    OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

Komentarze typu: "obs za obs", "kom za kom", "fajny blog. zapraszam do mnie" czy "wpadnij do mnie na konkurs" będą uznawane za spam, a co za tym idzie będą kasowane!