niedziela, 17 sierpnia 2014

Powrót na stare śmieci!

Hej! Hi! Hallo! こんにちは! 안녕하세요!

Napisanie pierwszego postu zawsze sprawia mi problemy. Właściwie to nigdy nie wiem o czym mam pisać. I najprawdopodobniej zacznę od tego co wszyscy i powiem, co mnie skłoniło do założenia tego bloga. Dobra, właśnie poczułam się jakbym znowu miała z czternaście lat. Dziwne!!!

W dniach 11-17 sierpnia trwała trzecia edycja akcji ReadWeek, stworzona przez Marthę Oakiss z Secret Books (BLOG | KANAŁ). Brałam w tej akcji udział i praktycznie codziennie sięgałam po kolejną książkę. Kurczę, ale nudzę... Zaraz przejdę do konkretów. W nocy, gdy najczęściej nachodzą mnie pomysły (często niesamowicie głupie, ale mniejsza z tym), zaczęłam rozmyślać i zdałam sobie sprawę, że niesamowicie brakuje mi pisania tylko i wyłącznie o książkach. W końcu to właśnie od tego rozpoczynałam swoją działalność na blogspot. Później zaczęłam kombinować i koniec końców niemal nie piszę na temat książek na moim blogu. 

Chciałam reaktywować Yui no hon, ale moja stale pogłębiająca się skleroza + brak aktywności na poprzednim adresie, sprawiły, że zapomniałam hasła. Brawa dla mnie. Dlatego też zostałam zmuszona do wymyślenia nowego adresu. 

Plan jest taki. Tutaj na Book please będę zajmowała się wszystkim co z książkami związane, czyli jakieś recenzje, zabawy blogowe/youtubowe, czasem może i pojawi się jakiś film, który będzie nakręcony na podstawie książki. Na Stories Chocolate and Earrings będą posty związane z kosmetykami, językami obcymi, recenzje dram azjatyckich, anime i mang.

Tak zdaję sobie sprawy ile to jest roboty prowadzenie kanału na YT i dwóch blogów i jeszcze studia do tego. Mam nadzieję, że przynajmniej dwa razy w tygodniu będą ukazywać się nowe wpisy. Poza tym mam w planach coś związanego z moim kierunkiem studiów i jednym z przedmiotów, co nie tylko ułatwi mi naukę do egzaminu, ale również liczę na to, że zaciekawi książkoholików. 

Jakby coś się działo będę informować wszędzie gdzie się da, abyście nie myśleli, że poddałam się. Trzymajcie za mnie kciuki!


4 komentarze:

  1. Kciuki trzymam, życzę powodzenia i czekam na pierwsze recenzje! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. No to trzymam kciuki i czekam na kolejne posty :) I już taki ładny szablonik wyczarowałaś?

    OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

Komentarze typu: "obs za obs", "kom za kom", "fajny blog. zapraszam do mnie" czy "wpadnij do mnie na konkurs" będą uznawane za spam, a co za tym idzie będą kasowane!